antiradary-online
Antiradary, antiradar Valentine One, antiradar Beltronics RX65 Euro
Antiradary pro klidnou jízdu

Antiradar Protector - pevná sada

Antiradar Protector je novinkou roku 2012, je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o toho času nejlepší komplexní antiradar pro Českou republiku. Antiradar Protector využívá radarové technologie světové jedničky výrobce BELTRONICS, vyznačuje se tak nejvyšší citlivostí při detekci mikrovlnných radarů a naprostým minimem falešných poplachů, přičemž tuto technologii doplňuje několika zásadními inovacemi. Samozřejmostí je také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.

Antiradar Beltronics STi-R Plus EURO CZ - pevná sada

Detektor Beltronics STi-R Plus EURO je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla. Je nástupcem modelu BEL STi-R EURO, oproti kterému se vyznačuje nejen vyšší citlivostí, ale jako historicky první detektor naprosto nulovým počtem falešných poplachů, GPS databází, která dokáže odhalit úsekové měření rychlosti (update databáze je navždy zdarma), speciální "duální" konstrukcí antény, zajišťující stejně tak jako u předchozí verze STi-R EURO, absolutní ochranu oproti VG2 detektorům, používaných policií v některých západoevropských státech (Francie, Nizozemí), ale hlavně speciálním přepínačem schopným naprosto vyřadit detekční funkci a tím, v případě policejní kontroly "legalizovat" toto zařízení ve všech zemích světa!

Antiradar Beltronics 975e EURO

Detektor 975e EURO je nástupcem modelu 975 CZ, přičemž se společnosti Beltronics skutečně povedl. Tento detektor v citlivosti i v odolnosti vůči falešným poplachům překonává všechny dosavadní konkurenty.
Zboží máme skladem
Objednávejte telefonicky
Doprava zdarma