antiradary-online
Antiradary, antiradar Valentine One, antiradar Beltronics RX65 Euro
Antiradary pro klidnou jízdu

Reklamační řád

Odpovědnost na vady zboží se vztahuje záruka podle záručních podmínek. Záruční lhůta začíná plynout dnem převzetí zboží. Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží (na základě písemného posouzení dodavatele) bude toto zboží vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená částka zpět.

Reklamační pokyny

Vámi objednanou zásilku si vždy prohlédněte před dopravcem, v případě, že je obal poškozen (pomačkaný, roztrhaný, atd.), sepište s dopravcem formulář o poškození zásilky. Na argumenty dopravce o špatném zajištění zásilky neberte zřetel a trvejte na sepsání daného formuláře.

Není-li poškození nebo částečná ztráta obsahu zásilky při jejím předání a převzetí příjemcem zjevná, je příjemce zásilky povinen oznámit prodávajícímu vznik škody bez zbytečného odkladu poté, co jí zjistil, nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne doručení zboží nebo vzniku škody na e-mail: info@antiradary-online.cz­.

Reklamované zboží zakoupené do 31.5.2009 včetně posílejte zpět na adresu:

antiradary-online.cz
Milan Šubín
Kvítková 4703,
76001 Zlín


Reklamované zboží zakoupené po 31.5.2009 posílejte zpět na adresu:

AntiRadary.NET s.r.o.
Na Sekyrce 1392/2,
160 00 Praha 6 - Dejvice


Po obdržení výše uvedených skutečností, zahájíme reklamační řízení u dodavatele. Dodavatel je povinen reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Budeme Vás o rozhodnutí o reklamaci informovat nejpozději do tří dnů od obdržení vyjádření od dodavatele. Bohužel nejsme povinni přebírat odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Vrácení peněz

Abyste nákupem na www.antiradary-online.cz nepodstupovali vůbec žádné riziko, nabízíme vám záruku na vrácení peněz. Tuto záruku Vám poskytujeme, protože víme, že nakupování přes internet je méně dokonalé a Vy si nemůžete zboží pořádně prohlédnout. Tím pádem může lehčeji dojít k tomu, že si objednáte něco jiného, než jste si při zadání objednávky představovali.

Zjistíte-li po převzetí zboží, že Vám zboží nevyhovuje, můžete využít možnosti jej bez udání důvodu vrátit. Částka zaplacená za zboží při převzetí Vám bude neprodleně zaslána zpět. Musí být však splněny následující podmínky:

1. Zboží musí být zabaleno neporušené v originálním obalu.
2. Zásilka musí být odeslána zpět do 14 dní po obdržení.
3. K zásilce musí být přiložena kopie útržku z dobírkové složenky.

Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.

Vracené zboží zasílejte na adresu:

AntiRadary.NET s.r.o.
Na Sekyrce 1392/2,
160 00 Praha 6 - Dejvice

Zboží máme skladem
Objednávejte telefonicky
Doprava zdarma